برند Finetech

در آغاز...

از روزهای ساده راه اندازی آپارتمان خود در سال 1992، Finetech به یک تامین کننده جهانی پیشرو در تجهیزات جایابی، مونتاژ و بازسازی برای مشتریان درگیر در میکروالکترونیک تبدیل شده است.

پس از اتحاد آلمان، یک مهندس برلینی - با ایده ثبت اختراع نحوه تراز کردن دقیق دو جزء با یکدیگر - اولین سیستم قرار دادن و مونتاژ را پس از به اصطلاح اصل FINEPLACER® ساخت. سیستمی با تنها یک قسمت متحرک و یک منشور نوری ثابت واقعاً نوآورانه بود - این پلت فرم ساده می‌توانست مونتاژ بسیار دقیقی را انجام دهد.

modest apartment in 1992

Clean room lab die bonders

 

دقت در بهترین حالت

تجهیزات باندینگ با دقت بالا برای مونتاژ میکرو از دقیق ترین و پیچیده ترین کاربردها پشتیبانی می کند. قرار دادن زیر میکرون با طیف گسترده ای از فناوری های پیوند امکان پذیر است. اپتیک با کیفیت و طراحی ماشین بسیار پایدار ما دقت و تکرارپذیری مورد نیاز برنامه های امروزی را فراهم می کند. سیستم‌های حرفه‌ای دوباره کار گاز داغ SMD ما راه‌حل‌هایی با کیفیت بالا ارائه می‌کنند. این محصولات مزایای کلیدی مورد نیاز برای بازسازی دستگاه های پیشرفته را ارائه می دهند.

کل زنجیره تولید و توسعه محصول به صورت داخلی انجام می شود (سخت افزار ماشین، ماژول های فرآیند، الکترونیک کنترل، ابزار، نرم افزار و موارد دیگر). این رویکرد زمان پاسخ کوتاه و اثربخشی بالا را در هر مرحله امکان پذیر می کند.

 

مسیر مهاجرت تجهیزات

تسهیل نوآوری و تقویت توسعه محصول جدید همیشه نیروی محرکه در Finetech بوده است. به منظور حمایت از مشتریان در مرحله توسعه، و کمک به آنها در انتقال فرآیندهای خود به تولید، Finetech بر تلاش‌هایی برای گسترش سبد اوراق قرضه خودکار خود تمرکز کرده است. این شرکت همراه با ماشین‌های توسعه خود، سیستم‌های تولید نیمه و کاملاً خودکار را ارائه می‌دهد که انعطاف‌پذیری فرآیند، دقت بالا و سرعت را ترکیب می‌کند.

Advanced Sub-Micron Bonder FINEPLACER femto 2

close partnership with the customer

 

در همکاری نزدیک با عرف

Finetech در همکاری نزدیک با مشتریان کار می کند - بسیاری از آنها به موازات ما رشد کرده اند و روابط سازنده بی شماری را در طول سال ها ایجاد کرده اند.

دانش عمیق فرآیندی که ما از طریق چندین دهه تجربه به دست آورده ایم، به تجهیزات ما ارزش می بخشد. تیم مهندسی ما با مشتریان کار می کند تا راه حل های موثری برای برنامه های خاص ایجاد کند - آنها می دانند که "یک اندازه" لزوماً برای همه مناسب نیست. این رابطه طولانی مدت پس از نصب با آموزش سفارشی، نگهداری تجهیزات و پشتیبانی در محل ادامه می یابد.

Finetech با شرکت های تابعه در سه قاره و شبکه جهانی گسترده ای از نمایندگان، زمان پاسخگویی سریع، خدمات سریع در محل و مشاوره شخصی را در هر زمان تضمین می کند.

 

صنایع

این شرکت به طیف وسیعی از صنایع، از جمله دیتاکام و مخابرات، نیمه هادی های صنعتی، الکترونیک مصرفی، فناوری های پزشکی و علوم زیستی، هوافضا و هوانوردی، خودروسازی، دفاع و امنیت، انرژی، و همچنین دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی خدمات می دهد. با نصب در سرتاسر جهان، ما مفتخریم که با شرکت‌های نوپا تا شرکت‌های بزرگ چند ملیتی، و همچنین بخش‌های تحقیقاتی OEM‌های بزرگ، آزمایشگاه‌های دولتی و مؤسسات دانشگاهی کار می‌کنیم.

high power industrial laser

 

تعهد ما به مرزهن

در برلین، یکی از هیجان‌انگیزترین مناطق شهری در اروپا، تقریباً هیچ منطقه دیگری در سال‌های اخیر به اندازه Marzahn-Hellersdorf تغییر نکرده است. Marzahn که زمانی به عنوان یک منطقه مشکل شناخته شده بود، امروز به طرز شگفت آوری قابل زندگی، از نظر اقتصادی قوی، دوستدار محیط زیست، شهری و خانواده دوست است. مرکز تولید و توسعه پیشرفته ما در اینجا در پارک تجاری CleanTech واقع شده است، مکان آینده‌نگر برای شرکت‌های فناوری پاک که توسط دولت برلین تبلیغ می‌شود، که با 90 هکتار وسعت، بزرگترین شهر درون شهری خواهد بود. پارک صنعتی در تمام برلین به لطف مسیرهای دسترسی سریع به داخل شهر و کل آلمان و اروپا، مجموعه گسترده ای از متخصصان آموزش دیده و فرصت های شبکه فشرده با جامعه تحقیقاتی برلین، ما شرایط ایده آلی را برای تولید و توزیع با دقت بالا پیدا می کنیم. سیستم های قرار دادن و مونتاژ و برای حمایت از مشتریان در سراسر جهان.